0 ürün -  0

Hakkımızda

 

Denizde tekneniz ile gezmek, güzel ıssız bir koyda demir atıp sabahlamak yada spor yapmak amaçlı kullanmak… Bu denli insana haz veren duygular azdır.. .

İçerisinde ailemizle  , çocuklarımızla , dostlarımızla yada arkadaşlarımızla keyifli anlarımızı geçirdiğimiz tekne keyfimizin kötü anılara dönmemesi için bize destek olacak en önemli donanımımız çapalar dır.

Gece ıssız ve sakin bir koyda demirleyip sabah fırtınalı bir havaya uyandığımızda bizi halen hayatta tutacak en önemli güvence çapadır.

İki meraklı denizci olarak yıllardır kullandığımız çeşitli çapalardan edindiğimiz tecrübeler ve araştırmalarımız bizi yeni nesil bir çapa olan MANTUS çapaya yönlendirdi. Başlarda şüpheciydik zira bu denli iyi performans sergileyen başka bir çapa yok gibiydi. Birer tane getirttik ve bizzat gerçek hayatta uzunca hem yelkenli ve hemde motor yatta denedik ve performansına hayran kaldık.

MANTUS Amerikan markası olup Amerika, Kanada, Meksika, Fransa ve Avustralya da yoğun ve artan biçimde kullanılmaktadır. Oralarda  güvenilirliği kanıtlamış, bütün dip çeşitlerinde çok ama çok başarılı sonuçlar vermiştir.

Bu kısa hikayeden de anlaşılacağı üzere bir ihtiyaçtan çıkan fikir bizi MANTUS un Türkiye temsilciliğine kadar getirdi. Amacımız bir teknenin en önemli donanımı olduğunu düşündüğümüz çapanın en iyisi olan MANTUS çapayı tüm Türkiye ye tanıtmak.

İlk aşamada MANTUS çapalar , aksesuarları ve kendi üretimimiz olan uzaktan kumandalarla başladığımız bu yolda sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz en yeni ürünleri en uygun fiyatlarla buluşturmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.